logo
تمرینات step
اسکوات

اسکات به “پادشاه تمرینات” معروف بوده و به عنوان تمرین پایین تنه، عضلات چهارسر، همسترینگ، شکم و عضلات مرکزی را تحت تاثیر قرار می­دهد.

لانجز

تمرین معروف با نام های مختلف، بر روی PillTan به عنوان “لانجز” نامیده می شود. این تمرین بدون از دست دادن تعادل و تمرینات موضعی، باعث افزایش نیروی شما در پایین تنه می­شود.

اسکوات از جانب

با تمرین اسکوات از جانب در دستگاه PillTan مدل Step، تقویت عضلات سرینی میسر شده که در دستگاه های سنتی امکان انجام آن وجود ندارد.

ددلیفت

حرکت Deadlift مهمترین تمرین قدرتی برای زنجیره پشتی عضلات و قدرت عمومی بدن می­باشد که براحتی با استفاده از دستگاه پیلتن قابل اجرا می­ باشد.

کول

با توجه به تغییرات مقاومتی و نیروی اضافی برای انبساط عضلات، PillTan می­تواند یک تمرین برای تمام بدن باشد. وارد کردن نیرو به فلای ویل و در مقابل عکس ­العمل فلای ویل که باعث کشش شما به سمت پایین می­شود.

کیک بک سرنی

یک تمرین با تنظیمات و متغیرهای مختلف، کشش جانبی عضله ران در دستگاه PillTan مدل Step، یک روز سراسر با انرژی را برای شما رقم خواهد زد.

پشت پا

این حرکت اغلب به عنوان یک تمرین معمول است که توسط دستگاه ­های ورزشی انجام می­شود،. با این حال، پشت پا با توجه به عکس­ العمل فلای­ ویل و امکان ایجاد نیروی بیشتر در زوایای مختلف عضله چالش برانگیز است.

جلو بازو

با استفاده از میله سبک PillTan این تمرین مورد علاقه شما خواهد بود. تمرین جلو بازو با PillTan و یک تمرین عالی همراه با اصول تمرینات اینرشیال فلای ­ویل خواهد بود.

حرکت ساق پا

این حرکت برای استحکام ماهیچه ساق­ پا می­باشد که پایه ­ای برای پایداری مچ ­پا و حرکت مناسب پایین تنه است. با توجه به مقاومت متغیر، قابلیت افزایش نیرو و طیف وسیع بارگذاری با استفاده از فناوری اینرشیال فلای­ ویل، ماهیچه ساق پا با دستگاه PillTan افزایش حجم بیشتری خواهد داشت.

حرکت پشت بازو

آهسته و سنگین با افزایش نیروی حداکثر با برخی از نیروهای مرکزی اضافه شده، ایده ­آل برای یک تمرین پایه­ ای برای افزایش قدرت و مقاومت در تمرینات پیچیده تر.

کشش قایقی

فناوری اینرشیال فلای­ ویل دستگاه PillTan شامل بازه گسترده­ای از تمرینات، از گرم کردن تا انجام تمرینات سنگین می­باشد. اگر بخواهید برای عضلات بالا تنه ­ی خود یک تمرین انتخاب کنید، این تمرین بهترین گزینه است.

شراگز

شراگز یک حرکت استاندارد در زمینه وزنه­ برداری و تناسب اندام برای تقویت عضله زیربغل بالا تنه است. با بیشینه ­ی نیروی اکستنریکی اضافه شده به واسطه فناوری اینرشیال فلای­ ویل دستگاه PillTan، ابزاری کاملا جدید و به­ روز برای انجام این تمرین در اختیار خواهید داشت.

نشر از جانب

شانه ­های نیرومند برای یک سبک زندگی سالم و متعادل ضروری هستند، حتی اگر شما در حال انجام هرگونه ورزش و تمرین برای تناسب اندام کلی هستید و یا می خواهید عملکرد خود را در زندگی روزمره خود بهبود بخشید.

محور

حرکت تراستر که تشکیل شده از اسکات جلو و پرس بالای­ سر، در PillTan برای بهبود تناسب اندام، تعادل و قدرت در نظر گرفته شده است، درعین حال آمادگی جسمانی شما را به چالش می­کشد.