logo
رشته های ورزشی

ورزش های قهرمانی

فناوری اینرشیال فلای­ویل دارای حرکات تمرینی بسیاری در انجام تمرینات ورزشی داشته و قهرمانان و مربیان حرفه­ای در سطح باشگاه­های معتبر جهان (باشگاه رئال مادرید، یونتوس، چلسی، بسکتبال NBA، و…) مزایای این روش را تجربه کرده­اند. از طرفی محققان و دانشمندان در حال جمع آوری شواهد بیشتری برای حمایت از این شیوه تمرین هستند. تمرین­های اینرشیال فلای­ویل دارای مزیت­هایی در ورزشهای مختلف می­باشد که شامل مزایای فیزیولوژیکی، عملی، ارگونومی و اقتصادی می­باشد.

   تمرینات اینرشیال فلای­ویل حرکات بسیاری را در ورزشهای اجرایی بهبود بخشیده و موجب توسعه حمایت علمی شده است و هیچ چیزی نمی­تواند جلودار مربیان خصوصی، باشگاه­ها و مشتریان آنها برای استفاده از مزایای این تکنولوژی باشد. از ورزشکاران متوسط تا مربی خصوصی، هر کسی در هر رده­ای که باشد، از شاگرد متوسط تا ورزشکار تناسب اندام جوان یا یک ورزشکار با تجربه­تر، همگی بطور مشترک به دنبال یک نتیجه مشخص و متداول می­گردند.

مزایای استفاده از PillTan برای افزایش قدرت و استقامت در طیف گسترده­ای از ورزش­های عملی معتبر است. ورزش­های زیر نمونه­هایی هستند که در حال حاضر شواهد گسترده­ای از پیشرفت­ها وجود دارد:

فوتبال

در ورزش فوتبال، آموزش تمرین با فناوری اینرشیال فلای­ویل توسط مربیان قدرتی در بسیاری از تیم­های مطرح تحت پروتکل­های آموزش منظم خود استفاده می­شود. مشتریان این سیستم شامل تیم­های برتر در لیگ برتر حرفه­ای فوتبال فرانسه، ایتالیا، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سوئد و انگلستان، و همچنین موسسات عالی بین المللی در حال توسعه استعدادهای فوتبال است.

سرعت انفجاری که در این رشته ی ورزشی بسیار حائز اهمیت است مستقیما به قدرت اسکوات فرد بستگی دارد اما مانند بیشتر ورزشکاران  دیگر که تخصص آنها وزنه برداری نیست، بازیکنان فوتبال خیلی آشنایی به تکنیک لیفت و پاور لیفتینگ ندارند. فناوری PillTan به این ورزشکاران اجازه می­دهد که اسکوات را با وزنه های سنگین و با قدرت بالا و با ایمنی بسیار به افزایش قدرت و بهبود عملکرد خود بپردازند.

در جلوگیری از آسیب فوتبالیست­ها بیشترین تمرکز بر روی کشیدگی همسترینگ می­باشد که دلیل بخش زیادی از دورماندن­های ورزشکاران حرفه­ای فوتبال از مسابقات می­باشد. دو عامل اصلی ریسک آسیب همسترینگ، آسیب دیدگی قبلی و قدرت پایین اکسنتریک عضلات همسترینگ در مقابل قدرت کانسنتریک عضلات چهار سر می­باشد که به آن نسبت H:Q  می­گویند. چندین تیم حرفه­ای از تمرینات اینرشیال فلای­ویل و این دستگاه برای آماده سازی و جلوگیری از آسیب و همچنین بازتوانی عضله­ی همسترینگ استفاده کرده­اند که بسیار موفقیت آمیز بوده. دِدلیفت و حرکت باز کردن ران با اضافه بار اکسنتریکی که هدف آن زنجیره­ی عضلات پشتی می­باشد و باعث افزایش قدرت برای جلوگیری از پارگی عضلانی و بالا بردن و بهبود سرعت انفجاری و عملکرد می­باشد.

فواید استفاده از فناوری اینرشیال فلای­ویل در فوتبال در مقایسه با تمرینات سنتی با وزنه :

 • استفاده برای همه ی اعضای تیم با وجود تفاوت های فردی مانند قدرت بدنی و قد.
 • جلسه ی تمرینی موثر به دلیل اینکه زمان کوتاهی برای تنظیم دستگاه برای استفاده افراد مختلف نیاز است.
 • تمرین ایمن چراکه تکنیک خاصی برای استفاده نیاز ندارد.
 • پرتابل بودن آن امکان تمرین در زمین را می دهد که می تواند همراه با بازی و تمرینات دوی سرعت باشد و یا می توان آن را با خود به مسابقات برد و با ورزشکاران آسیب دیده کار کرد.

اینرشیال فلای­ویل در آکادمی و موسسه­های گسترش استعدادهای فوتبال مانند Quatar-based Aspire Academy که مطالعات پارگی همسترینگ در فوتبال را انجام داده اند، بکار می­رود.

 Clients include top teams in the premier professional football leagues of Europe, such as Real Madrid, Juventus, Paris Saint-Germain, Chelsea, Borussia Dortmund, Arsenal, Tottenham Hotspur, FC Zenit, Sevilla FC, PFC CSKA Moscow, HSV and Leicester City.In the US, the kBox users include MLS teams DC United, New York City FC and Seattle Sounders FC, plus NWSL team Chicago Red Stars.

کشتی

سیستم ورزشی اینرشیال فلای­ویل در میان ورزشکاران رشته کشتی اهمیت بسیاری دارد و آنها مزایای آموزش تمرین­های قدرتی توسط سیستم اینرشیال فلای­ویل را که توسط تحقیقات علمی پشتیبانی می­شوند، درک می­کنند. در کشتی حرفه­ای، تمرینات اینرشیال فلای­ویل توسط مربیان قدرتی و بازیکنان بسیاری از تیم­های حرفه­ای تحت پروتکل­های آموزش منظم خود می­تواند استفاده شود.  

در ورزش کشتی توانایی تحمل بار در زمان دفاع وابستگی بالایی به قدرت اکسنتریک در زوایای مختلف آن دارد که با استفاده از فناوری PillTan ورزشکار می­تواند به راحتی در زوایای مختلف تمرین اضافه بار بیشینه­ی اکسنتریکی را داشته باشد. همچنین سرعت و تغییر جهت نیز دو عامل دیگر برای موفقیت ورزشکاران کشتی در مسابقات می­باشد که با استفاده از فناوری اینرشیال فلای­ویل PillTan در مقابل تمرینات سنتی وزنه برداری به دلیل تجربه بیشینه­ی اکسنتریکی و تمرین اکسنتریک و تمرین در زوایای مختلف مفصل، افزایش بیشتر قدرت، حجم و سرعت را در ورزشکار شاهد خواهیم بود. همچنین با استفاده از هارنس فشار بر عضلات کمر ورزشکار کمتر بوده و در زمان آسیب دیدگی در قسمت دستها و شانه­ها ورزشکار می­تواند به تمرین خود ادامه داده و تمرینات سنگین اسکوات، لانجز، و کلیه تمرینات عضلات قسمت پایین تنه را داشته باشند.

ویژگی دستگاه PillTan راحتی در حمل و نقل آن می باشد. ورزشکاران می تواند قبل از مسابقه و یا برای تمرین (همانند یک باشگاه کوچک) که می تواند بیش از 20 حرکت را با آن انجام داده و در کنار محل تمرین همراه داشته باشند.
بدلیل مسافرت های طولانی که ورزشکاران حرفه ای کشتی برای انجام مسابقات مختلف در برنامه های خود دارند یک وسیله ی ایده آل و سبک مانند PillTan می تواند به حفظ آمادگی آنان کمک شایانی کند.
فناوری اینرشیال فلای ویل PillTan می تواند یک وسیله ی فوق العاده کاربردی و قدرتمند برایPAP یا فعالسازی پتانسیل عضلات ورزشکار قبل از مسابقات باشد.
از آنجایی که کشتی گیران در اوزان مختلف مسابقه می دهند، تیم های حرفه ای از ورزشکاران با وزن های مختلف استفاده می کنند که می توانند با استفاده از PillTan تمام موانع تمرین را برطرف کرده و دستگاه را به راحتی برای استفاده افراد در تیم خود با قدرت و سایز بدنی مختلف تنظیم کنند.
تمرینات سنتی با وزنه بدان معناست که ورزشکاران مدام باید با یک وزنه ثابت تمرین کرده و افزایش فشار و شدت در فاز کانسنتریک حرکت در این نوع تمرینات نیازمند سازگاری به زوایای مختلف دامنه ی حرکت می-باشد. این بدان معنی است که فشار وارد بر عضله بستگی به زاویه ی مفصل داشته و در طول دامنه ی حرکتی متفاوت است و این امر سبب می شود که واحد های حرکتی عضله به صورت کامل با این تمرینات فعال نشود. اما با فناوری اینرشیال فلایویل PillTan و مقاومت های متفاوت آن می توان بیشتر اضافه بار را در طول دامنه ی کامل در فاز کانسنتریک حرکت مورد استفاده قرار دارد که در هر تکرار در زوایای مختلف مفصل، واحدهای حرکتی را به صورت کامل فعال نمود و از فعال شدن بیشتر واحدهای حرکتی بهره برد.

والیبال

PillTan می­تواند برای ورزشکاران والیبال از بسیاری جهات مفید باشد. امكان آموزش فناوری اینرشیال فلای­ویل در PillTan به شدت با الزامات فیزیولوژیکی مسابقات والیبال، ارائه آموزش­های قابل دسترس برای افزایش استحکام عضلات در حرکات انبساطی و آنی و پیشگیری از آسیب دیدگی بسیار مفید است.

برای افزایش و بهبود عملکرد پرش باید قدرت بیشینه و انفجاری ورزشکار افزایش یابد و  آسیب­های ACL   همراه با خستگی اکسنتریک که هنگام فرود اتفاق می­افتد را از طریق تمرین با PillTan می­توان تا حدود زیادی جلوگیری کرد که یک امر حیاتی برای ورزشکاران است. همچنین در ورزشکارانی که دچار آسیب دیدگی در اندام­های بالا تنه و یا حتی کمر می­باشند می­توانند با استفاده از هارنس با تمریناتی همچون انواع اسکوات­ها، لانجز، دِدلیفت و … که حرکات مفیدی برای تقویت عضلات پا است، اندام­های تحتانی را تقویت نمود و از دور بودن فرد از تمرینات جلوگیری کرد.

 • تنوع حرکتی، اثر بخشی بالا و قابل حمل بودن دستگاه PillTan سه دلیل مهم برای استفاده مربیان از این دستگاه در تمرینات ورزشکاران می باشد.
  با استفاده از هارنس می توان بار و فشار را از روی کمر ورزشکار برداشته و آنها را از آسیب ها و کشیدگی های عضلات کمر در امان نگه داشت و به آنها اجازه داد تمرینات پایین تنه ی خود را کامل و ایمن انجام دهند و پرش ها و فرودهای خود را بهبود بخشند.​
  ورزشکاران می توانند تمرینات با اهداف مختلف مانند پیشگیری از آسیب، بهبود عملکرد، و یا بازتوانی بعد از آسیب دیدگی و یا حتی جراحی ACL را همه با هم در کنار زمین با استفاده از PillTan داشته باشند.​
  همچنین PillTan می تواند یک وسیله ی قدرتمند و مناسب برای فعال سازی پتانسیل عضلات ورزشکار قبل از مسابقه باشد.​
بسکتبال

PillTan ابعاد بسیار مهمی از افزایش توان بسکتبالیست­ها را در نظر داشته و در حال حاضر توسط چندین تیم از انجمن ملی بسکتبال ایالات متحده استفاده می ­شود.

تنوع حرکتی، اثر بخشی بالا و قابل حمل بودن دستگاه PillTan سه دلیل مهم برای استفاده مربیان از این دستگاه در تمرینات ورزشکاران می باشد.
با استفاده از هارنس می توان بار و فشار را از روی کمر ورزشکار برداشته و آنها را از آسیب ها و کشیدگی های عضلات کمر در امان نگه داشت و به آنها اجازه داد تمرینات پایین تنه ی خود را کامل و ایمن انجام دهند و پرش ها و فرودهای خود را بهبود بخشند.​
ورزشکاران می توانند تمرینات با اهداف مختلف مانند پیشگیری از آسیب، بهبود عملکرد، و یا بازتوانی بعد از آسیب دیدگی و یا حتی جراحی ACL را همه با هم در کنار زمین با استفاده از PillTan داشته باشند.​
همچنین PillTan می تواند یک وسیله ی قدرتمند و مناسب برای فعال سازی پتانسیل عضلات ورزشکار قبل از مسابقه باشد.​

با PillTan ورزشکاران می توانند نیروهای بالا را در زوایای مختلف و با دامنه ی حرکتی کامل اجرا نمایند که به نوعی این نیروها در زمان و موقعیتهای حین مسابقه تجربه می کنند.
مطالعات متمرکز بر پرش در این ورزش نشان داده اند که تمرینات کم حجم در فصل تمرین از قبیل اسکوات با فناوری اینرشیال فلای ویل می تواند بطور مشخص باعث بهبود توانایی افراد در پریدن بدون افزایش التهاب تاندون ها شود و همچنین توانایی تغییر جهت، بسیار وابسته به قدرت اکسنتریک می باشد که در مطالعات زنان بسکتبالیست حرفه ای این مطالعات نشان داده شده است.
هارنس اکسنتریک باعث کاهش گشتاور و فشار بر عضلات تحتانی کمر می شود که مشکل بیشتر ورزشکاران قد بلند است که به دلیل گشتاور دستان بلند آنها فشار بر عضلات تحتانی کمر آنها زیاد می باشد.
در تمرینات بسکتبال می توانید به راحتی با ایمنی بسیار بالا از این دستگاه استفاده کرده و عملکرد اعضای تیم را با استفاده از سیستم الکترونیکی JPack مورد سنجش قرار دهید.
ضمنا ورزشکاران آسیب دیده در نواحی بازو، سرشانه و انگشتان می توانند با استفاده از هارنس و کمربند، تمرینات مقاومتی اندام های تحتانی خود را انجام دهند.

تیم­ های بسکتبال که در حال حاضر از فناوری اینرشیال فلایویل استفاده می­کنند، شامل:

Boston Celtics, Charlotte Hornets, Chicago Bulls, Denver Nuggets, Houston Rockets, Indiana Pacers, Los Angeles Lakers, Milwaukee Bucks, Oklahoma City Thunder, Orlando Magic, Portland Trail Blazers, Sacramento Kings and the Washington Wizards of the NBA (National Basketball Association). Notable NCAA users include the Auburn Tigers, Georgia Tech Yellow Jackets, Illinois Fighting Illini, Iowa State Cyclones, Kansas Jayhawks, Kansas State Wildcats, Maryland Terrapins, Michigan Wolverines, Missouri Tigers, Oklahoma Sooners, SMU Mustangs, Stanford Cardinal and the Wake Forest Demon Deacons.

ورزش های استقامتی

تمرین­های مقاومتی از ویژگی­ های ورزشکاران استقامتی می­باشد و PillTan یک راه حل بسیار متنوع و قابل حمل برای آموزش کارآمد و مبتنی بر شواهد علمی به روز ارائه می­ دهد.

استفاده از تمرینات قدرتی برای آماده سازی ورزشکاران حرفه ای استقامتی نقش بسیار مهمی را در عملکرد آنها ایفا می کند که شامل بهبود عملکرد در مسافت های متوسط و بلند می شود. ​
تمرینات قدرتی باعث بهبود مصرف انرژی در حرکت (دویدن بهینه)، نیرو و قدرت بیشینه، و در نهایت بهبود عملکرد در میان ورزشکاران حرفه ای استقامتی می شود. اگرچه نتایج نشان داده است که تمرینات قدرتی هیچ ضرری بر رویVO2max و استقامت هوازی این دسته از ورزشکاران ندارد.
تمرینات اینرشیال فلای ویل ابزار موثری برای جلوگیری از آسیب هایی مانند التهاب تاندون شده و حتی در مراحل آسیب دیدگی باعث بازتوانی ورزشکار نیز می شود.
قابل حمل بودن و متنوع بودن تمرینات که با PillTan می توان انجام داد به ورزشکاران این امکان را می دهد که با تجهیزات کامل و بدون نگرانی از سختی حمل آن در سفر های خارجی PillTan را با خود داشته باشند.
در چندین ورزشکار استقامتی حرفه ای تجربه ی استفاده از دستگاه PillTan را با استفاده از تمرینات حرفه ای برای بهبود خروجی نیرو و بهبود قدرت آنها در مدت زمان کوتاهی مشاهده شده است و این تمرینات بر عملکرد و رکوردهای جهانی آنها تاثیر بسیار مثبتی داشته است.

The flywheel exercises are already in use by several prominent endurance sports athletes, notably including for example long distance runners Ryan and Sara Hall.

دو ومیدانی

فناوری اینرشیال فلای­ویل توسط مربیان حرفه­ ای توصیه و دارای نتایج قابل توجه ی در تمرینات منظم ورزشکاران این رشته داشته است. تمرینات اینرشیال فلای­ویل در رشد حجم عظلانی بخش پا و کشاله ران بسیار موثر می­ باشد. همچنین PillTan بعنوان ابزاری کارآمد در لیست ابزارهای تمرینی مربیان حرفه ­ای دو میدانی می­ باشد.

با استفاده از تمرینات اینرشیال فلای­ویل سنگین برای اعمال نیروی اینرسی بالا و تنظیم راحت دامنه­ی حرکتی بر روی دستگاه PillTan، بسیاری از ورزشکاران این رشته ورزشی می­توانند انواع تمرینات سنگین کانسنتریکی و اکسنتریکی را داشته باشند. با انجام این تمرینات با فشار ثابت برای بهبود قدرت عمومی بدن، افزایش حجم در تمرینات تخصصی ورزشی که در دامنه­های حرکتی محدود شده می­باشد، می­توان از نتایج بی نظیر این فناوری بهره برد. در کنار انواع حرکات اسکوات، تمرینات رایج دیگر مانند لانجز، انواع دِدلیفت و تمرینات فلکسور ران و پرس ساق پا را برای تقویت عضلات تخصصی این ورزشکاران نام برد.

با استفاده از PillTan اثر بخشی و پیوستگی تمرینات تخصصی ورزشکار بسیار راحت تر می باشد و می توانند آن را با خود سفر، محل تمرین و کنار پیست دو میدانی برده و همه جا به عنوان یک باشگاه کامل و قابل حمل همراه ورزشکار باشد.
همچنین PillTan می تواند یک وسیله ی قدرتمند و مناسب برای فعال سازی پتانسیل عضلات ورزشکار قبل از مسابقه باشد.

ورزش های رزمی

ورزشکاران رزمی نیاز به افزایش گسترده­ای در آمادگی و ظرفیت­ فیزیکی داشته و همچنین ظرفیت آموزش­های سنگین در ورزشکاران حرفه­ای لیگ­ها وجود دارد. تمرینات اینرشیال فلای­ویل نه تنها تمرین­های مختلف برای بهبود توان و افزایش حجم عضلانی ارائه می­دهد بلکه امکان تمرین­های خاص­تر برای حرکات اصلی و چرخشی رزمی را می­دهد.

در ورزش­های رزمی تمرینات اینرشیال فلای­ویل در وعده­های تمرینی و پروتکل­ها مربیان بدنسازی بسیاری از ورزشکاران حرفه­ای می­باشد. هنرهای رزمی طیف گسترده­ای از توانایی فیزیکی در کنار تخصص ورزشی و تکنیک می­باشد که معمولا ورزشکاران حرفه­ای و نخبه­ی هنرهای رزمی حجم­های تمرینی بسیار بالا دارند و نیازمند روشی برای تمرین هستند که اثر بخشی و امنیت بالا برای جلوگیری از آسیب باشد. فناوری اینرشیال فلای­ویل PillTan می­تواند یک وسیله­ی بسیار ارزشمند برای تمامی ورزشکاران رزمی از قبیل بوکس، تکواندو، کاراته، جودو و حتی کشتی و جوجیتسو در این راستا باشد.

فواید استفاده از تمرینات اینرشیال فلای ویل PillTan در مقایسه با تمرینات سنتی که بر اساس نیروی جاذبه ی زمین می باشد شامل: امکان اجرای تنوع حرکتی برای بهبود قدرت عمومی بدن و افزایش توده ی عضلانی و همچنین اجرای تمرینات تخصصی برای ناحیه مرکزی (شکم و پهلو) در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.
از آنجایی که ورزشکاران رزمی در اوزان مختلف مسابقه می دهند، تیم های حرفه ای از ورزشکاران با وزن های مختلف استفاده می کنند که می توانند با استفاده از PillTan تمام موانع تمرین را برطرف کرده و دستگاه را به راحتی برای استفاده افراد در تیم خود با قدرت و سایز بدنی مختلف تنظیم کنند.
همچنین در ورزشکارانی که دچار آسیب دیدگی در نواحی بالا تنه هستند می توان به تمرین عضلات پایین تنه و نواحی تحتانی پرداخت تا سریعتر بتوانند به میدان مسابقه بازگردند.
تمرین با PillTan امنیت بالایی دارد و ریسک آسیب دیدگی بسیار کم می باشد و ورزشکار نیازمند مهارت و تکنیک خاصی برای تمرین با آن نیست.

شنا

مطالعات نشان داده است که با استفاده از یک رژیم پتانسیل پس از فعال­سازی (PAP) قبل از مسابقه، شناگران می­توانند تا 35٪ سریعتر شروع کنند. فناوری اینرشیال فلای­ویل در حال حاضر توسط شناگرهای حرفه­ای در سطح المپیک در قاره­های مختلف استفاده می­شود.

ورزشکاران در حال پیشرفت، از تمرینات اینرشیال فلای­ویل برای افزایش قدرت در حرکات ترکیبی و غیر ترکیبی استفاده می­شود اما در ورزشکاران حرفه­ای ما شاهد استفاده از فناوری اینرشیال فلای­ویل برای انجام حرکات تخصصی­تر در خصوص بهبود قدرت و عملکرد هستیم. PAP  یا فعالسازی پتانسیل عضلات ورزشکار  قبل از مسابقات می­تواند برای شناگر %35  بهبود عملکرد را به ارمغان آورد که در مطالعات انجام شده این امر توسط اینرشیال فلای­ویل به راحتی امکان پذیر است.

امکان اجرای حرکات با تنوع بالا، اثر بخشی فوق العاده و قابل حمل بودن PillTan سه کلید اصلی برای محبوبیت این دستگاه در برنامه های تمرینی ورزشکاران است.​
شنا کردن یک ورزش سنگین است که شامل تمرینات پر حجم بوده و نیازمند سپری کردن زمان زیاد در آب است. وجود یک دستگاه اینرشیال فلای¬ویل PillTan در کنار استخر می تواند یک امکان عالی برای برنامه های تمرینی ورزشکار فراهم کند.
در سطوح ورزش حرفه ای، وجود مسافرت های زیاد برای ورزشکاران یک امر عادیست و داشتن یک باشگاه در کنار ورزشکار می تواند یک مزیت بزرگ باشد.
استفاده از هارنس باعث کاهش فشار و گشتاور بر عضلات تحتانی کمر می شود که باعث بالا بردن اثر بخشی تمرین شده و ایمنی ورزشکار را تامین می نماید.
همچنین استفاده از JPack کار مانیتورینگ و بررسی پیشرفت تمرینات را در ورزشکار بسیار آسان می کند.

ژیمناستیک

سیستم اینرشیال فلای­ویل بسیاری از جنبه­های بهبود توانمندی ورزشکاران ژیمناست را پوشش می­دهد و در حال حاضر توسط چندین گروه در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می­گیرد. در تمرین­های اینرشیال فلای­ویل، نمونه­های متعددی از تمرین­های خاص ورزشی را با هدف ارتقاء حداکثر توان می­بینیم.

پیشرفت ورزشکاران با استفاده از PillTan برای قدرتمندتر شدن چه در حرکات ترکیبی و چه در حرکات تکی ژیمناستیک مورد استفاده قرار می­گیرد. برای حرکات تخصصی­تر، ورزشکاران حرفه­ای ژیمناستیک از PillTan برای بهبود قدرت بیشینه و پیشرفت در عملکرد خود استفاده می­کنند.

تنوع در تمرینات، اثر بخشی فوق العاده و قابل حمل بودن 3 کلید اصلی استفاده ژیمناست ها از PillTan و سیستم اینرشیال فلایویل در تمریناتشان می باشد.
برای ژیمناست ها PillTan راحت ترین راه برای عبور از بعضی موانع می باشد که هنگام ترکیب تمرینات برای بهبود قدرت اضافه بار اکسنتریک انجام می دهند. توانایی اعمال کردن قدرت بالای کانسنتریک و کنترل کردن اضافه بار اکسنتریک که کلید اصلی در حرکات انفجاری ژیمناست هاست مثل پرس ها و فرود آمدن ها با فناوری PillTan بسیار کاربردی می باشد.​
امکان داشتن یک باشگاه کامل نزدیک و یا داخل محل تمرین ژیمناستیک باعث صرفه جویی در وقت ورزشکار شده و برنامه ریزی برای تمرین را راحت تر می کند.
PillTan برای باشگاه های کوچک که نیازمند یک باشگاه کامل هستند بسیار ارزشمند بوده و در باشگا های بزرگ نقش اساسی را ایفا می کند.
همچنین PillTan در ورزش های تخصصی برای فعالسازی پتانسیل ورزشکار قبل از مسابقه(PAP) و گرم کردن قبل از مسابقه بسیار کاربردی می باشد.

هند بال

تمرین­های ورزشی ناحیه پا برای ورزشکاران هندبال با توجه به جهش­های ناگهانی و قدرتی اهمیت دارد. این حرکات را می­توان با تمرین­های اینرشیال فلای­ویل بدون آسیب­ به اندام فوقانی به دلیل استفاده از هارنس یا مهار انجام داد. تمرین­های اینرشیال فلای­ویل با نتایج موفق توسط ورزشکاران حرفه­ای هم در تمرین­های قبل از شروع فصل و هم در طول فصل برای بازیابی اندام­های فوقانی آسیب دیده استفاده می­شود.

سرعت انفجاری در مسافت­های کوتاه وابستگی بالایی به قدرت اسکوات دارد اما مانند بقیه ورزشکاران (به غیر از وزنه بردارهای حرفه­ای) از نظر تکنیک لیفت و پاورلیفتینگ خیلی آموزش دیده نیستند، PillTan به آنها اجازه می­دهد اسکوات با قدرت بالا و اضافه بار بالا را به راحتی و با ایمنی بالا و بدون آسیب دیدگی انجام دهند.

مطالعات ورزش­های مشابه ( والیبال و بسکتبال) نیز نشان داده­اند که تمرینات سبک با امکانات فناوری اینرشیال فلای­ویل باعث افزایش توانایی پرش بدون ریسک التهاب تاندون می­شود.

در هندبال بیشترین آسیب ­دیدگی در شانه اتفاق می­افتد که برای جلوگیری از آن باید عضلات خلفی شانه پشت کمر در قسمت فوقانی را تقویت نمود تا از این آسیب­ دیدگی­های متناوب جلوگیری نمود. تمرینات با اینرشیال فلای­ویل می­تواند شامل کشش­ها در زوایای مختلف با وزنه و بدون اضافه بار اکسنتریکی و چرخش­های خارجی ­باشد. همچنین ورزشکاران می­توانند در زمان آسیب دیدگی­های بالا تنه، تمرینات اندام­های تحتانی خود را با استفاده از هارنس ادامه دهند، حرکاتی مانند انواع اسکوات­ها، لانجز و… .در امر مربیگری کار با ورزشکاران آسیب دیده یک امر عادی و متداول است که این آسیب­ها شامل آسیب زانو،کمر و … می­باشد. اسکوات اکسنتریکی توسط بسیاری از ورزشکاران با زانوی آسیب دیده و ورزشکاران با مشکل کمر مورد استفاده قرار می­گیرد.

فواید استفاده از اینرشیال فلای­ویل در فوتبال در مقایسه با تمرینات سنتی با وزنه :

استفاده برای همه ی اعضای تیم با وجود تفاوت های فردی مانند قدرت بدنی و قد.
جلسه ی تمرینی موثر به دلیل اینکه زمان کوتاهی برای تنظیم دستگاه برای استفاده افراد مختلف نیاز است.
مرین ایمن چراکه تکنیک خاصی برای استفاده جنیاز ندارد.
ادامه تمرین با وجود آسیب های اندام فوقانی یا شانه ها با استفاده از مهار یا کمربند.
موثرتر در ایجاد نیروی کارکردی و افزایش کارایی نسبت به وزنه ها با نیروی پتانسیلی در سیستم ورزشی سنتی
پرتابل بودن آن امکان تمرین در زمین را می دهد که می تواند همراه با بازی و تمرینات دوی سرعت باشد و یا می توان آن را با خود به مسابقات برد و با ورزشکاران آسیب دیده تمرین کرد.

Users of flywheel in handball include elite teams in Croatia, Finland, Spain and Sweden.

تنیس

PillTanبسیاری از جنبه­های پیشرفت و رشد قوی ورزشکاران تنیس را دارا می­باشد و این فناوری ورزشی در حال حاضر توسط بازیکنان سطح بالا مورد استقبال قرار گرفته است. تمرینات اینرشیال فلای­ویل توسط بازیکنان تنیس یک ابزار بسیار قوی برای بهبود سرعت، توانایی تغییر مسیر و قدرت بالای ضربه زدن می­باشد.

در این رشته­ ی ورزشی نیز همانند سایر رشته­ها اینرشیال فلای­ویل یک سیستم تمرینی فوق­العاده برای تمرین در تمام ابعاد بدنی ورزشکار می­باشد. از تمرینات با دستگاه اینرشیال فلای­ویل PillTan برای بهبود قدرت استارت و سرعت ورزشکار در تغییر مسیرها هنگام بازی استفاده می­شود که از نمونه تمرینات آن می­توان به انواع اسکوات و لانجز اشاره کرد. حرکت­هایی که هدف آنها افزایش قدرت اکسنتریک در دامنه­ی نهایی حرکت برای افزایش کلی سرعت و شتاب ورزشکار در زمین بازی مناسب است می­باشند. اما تمرینات اندام­های مرکزی و بالا تنه با PillTan برای عملکرد بهتر و بهبود قدرت ضربه­ای که برای ورزشکاران تنیس بسیار مهم است و همچنین می­تواند به سلامتی شانه به واسطه­ی تمرین­های مختلف مانند چرخش­ها، کشش­ها و حرکات کشش قایقی که می­توانند همزمان مفصل ران را نیز درگیر کند پرداخت.

در مطالعه ای که بر روی ورزشکاران حرفه ای زنان تنیس در سال 2014 انجام شد نشان داده شد که عملکرد تغییر جهت در زمین بسیار بستگی به قدرت اکسنتریک دارد (Spiteri et al 2014).​
همچنین در مطالعه ی دیگری نشان داده شد که استفاده از تمرینات اینرشیال فلای ویل سازگاری بالایی به این فناوری بوجود آورد که موجب بهبود سرعت و شتاب خطی و بهبود عملکرد تغییر جهت در ورزشکار شد (Hoy ort al 2015 – hoyo et al 2016) .

دوچرخه سواری

سیستم ورزشی اینرشیال فلای­ویل در میان ورزشکاران دوچرخه سواری نیز اهمیت دارد و آنها مزایای آموزش تمرین­های قدرتی توسط سیستم اینرشیال فلای­ویل را که توسط تحقیقات علمی پشتیبانی می­شوند، درک می­کنند. یک تیم حرفه­ای اتحادیه بین­المللی دوچرخه سواری از جمله تیم­هایی است که به طور گسترده با سیستم اینرشیال فلای­ویل در بلژیک تمرین کرده است.

در این رشته ورزشی نیز استفاده از این دستگاه به بهبود قدرت ورزشکار که باعث افزایش قدرت کلی و قدرت تخصصی این رشته ورزشی می­شود و در نتیجه عملکرد دوچرخه سوار بهینه شده و از قدرت خود به بهترین شکل استفاده خواهد کرد که اصطلاحا به آن دوچرخه سواری اقتصادی می­گویند. فعال کردن پتانسیل کامل ورزشکار قبل از مسابقه مزیتی است که در ورزش­های ترکیبی از قدرت و استقامتی با شدت بالا مانند شنا بسیار کاربرد دارد.

تنوع حرکات، اثر بخشی و قابل حمل بودن دستگاه سه عامل مهم هستند که مربیان دوچرخه سواری از آن برای تمرینات ورزشکاران خود استفاده می کنند. با دسترسی آسان و ترکیب لیفت های سنگین و با استفاده از نیازهای تکنیکی که با استفاده از تمرین با هالتر اتفاق می افتد، دوچرخه سواران می¬توانند تحریکات و سازگاری های عصبی عضلانی را به راحتی از تمرینات خود دریافت کنند.
از آنجایی که می توان حرکات بسیار متنوعی را با وزن ها و فشارهای مختلف انجام داد، PillTan به راحتی نیازهای دوچرخه سواران را ازBMX تا جاده و پیست را برآورده می کند. جذب شوک و داشتن بدنی با نیرو و قدرت بالا از نیازهای ورزشکاران BMX می¬باشد، در حالیکه دوچرخه سواران پیست به دنبال بهبود قدرت و استقامت خود هستند.
PillTan به دلیل تنوع بالای اجرای حرکات بر اساس نیاز دوچرخه سواران جاده برای بازتوانی بعد از آسیب، جلوگیری از آسیب و افزایش قدرت کلی بدن و بهبود عملکرد آنها در تمرینات ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین در ورزشکاران حرفه ای به دلیل آنکه زمان زیادی را در سفرهای مختلف برای انجام تمرین و مسابقه صرف می کنند، به همراه داشتن یک باشگاه کوچک می تواند یک مزیت عالی باشد. همچنین PillTan به منظور فعال سازی پتانسیل ورزشکار قبل از مسابقه یک وسیله ی کارآمد بوده که می تواند همراه ورزشکار باشد که این فعال سازی پتانسیل قبل از مسابقه باعث بهبود قدرت انقباض در ورزشکاران می شود.

تیم­های دوچرخه ­سواری که در حال حاضر از فناوری اینرشیال فلای­ویل استفاده می­کنند، شامل:

UCI World Cycling Centre in Switzerland as well as the BMC Racing Team of California, working with Belgian performance and recovery centre Rev.Training, and the Escuela de Ciclismo of Olympic cyclist and coach Dori Ruano.

اسکی

امکانات آموزش حرکات بی نظیر بر پایه اینرسی فلای­ویل در PillTan به شدت با الزامات فیزیولوژیکی اسکی و همچنین امکان افزایش توان در حرکات تعادلی در حالت سراشیبی مطابقت دارد. فناوری اینرشیال فلای­ویل در آموزش پیش فصل توسط تیم­های ملی آلپ در رشته اسکی و همچنین آماده سازی ورزشکاران اسکی آزاد بکار می­رود.

تاثیرگذاری بالا در بهبود ساختار و قدرت بدنی،  افزایش عملکرد در مقایسه با تمرینات سنتی با وزنه­های متنوع، توانایی برای انجام تمرینات با شدت تمرینی بالا و مقاومت­های مختلف در تمرینات متابولیکی و آزادی در دامنه­ی حرکتی مزیتی بزرگ PillTan است که به عنوان یک وسیله­ی عالی برای ورزشکاران حرفه­ای می­باشد. این ورزشکاران با تمرینات اینرشیال فلای­ویل PillTan به دنبال افزایش قدرت، توان متابولیکی، بهبود عملکرد در اعمال قدرت و فشار در زاویه­ها و دامنه های حرکتی خود می­باشند.

تنوع حرکتی، اثر بخشی بالا در زمان کم و قابل حمل بودن دستگاه PillTan سه دلیل مهم برای استفاده از آن در میان ورزشکاران می باشد.
ورزشکاران حرفه ای آلپاین که تقریبا نیمی از سال یا بیشتر را در حال سفر هستند و نمی دانند در کنار کوه بعدی چه امکاناتی برایشان فراهم است، استفاده از PillTan در انجام تمرینات تخصصی و ورزشی و اثر بخشی بالا را برای آنها ساده کرده و فقط کافیست یک جفت اسکی در کنار این باشگاه کامل قابل حمل خود داشته باشند.​
فناوری اینرشیال فلای ویل PillTan می تواند یک وسیله ی فوق العاده کاربردی و قدرتمند برایPAP یا فعالسازی پتانسیل عضلات ورزشکار قبل از مسابقات باشد.
با تمرینات سنگین اینرشیال فلای ویل برای استفاده از نیروی اینرسی بالا و تنظیم راحت دامنه ی حرکتی در زوایای مختلف، اسکی بازها می توانند از PillTan برای دستیابی به انقباضات کانسنتریکی و اکسنتریکی واقعا سنگین استفاده کنند.
ورزشکاران می توانند اسکوات را همراه با اضافه بار ثابت در دامنه ی حرکتی کامل آن انجام دهند که این حرکت موجب افزایش قدرت عمومی و تخصصی ورزشکاران و نیز افزایش حجم عضلانی آنها شده و سبب می شود بسیار عمقی تر نسبت به تمرینات سنتی اعمال اثر کند.
توسط مهار یا هارنس و با خم شدن به سمت جلو می توانند فشار را از روی ستون فقرات خود برداشته و با استفاده از کمربند و خم شدن به جلو در انجام حرکت اسکوات و اعمال فشار به طرفین میتوان حرکت اسکی را شبیه سازی کرد.

بیس بال

محبوبیت فناوری اینرشیال فلای­ویل در بین مربیانی که در تلاش هستند تا توان و راندمان بازیکنان بیس بال را بهبود دهند، در حال افزایش است. این تجهیزات در حال حاضر توسط چند تیم اصلی بیس بال در باشگاه­های معتبر جهان در حال استفاده می­باشد.

   فناوری اینرشیال فلای­ویل PillTan در رابطه با ورزش بیس بال عمدتا برای اندام تحتانی و سلامتی شانه که می­تواند به صورت ترکیبی نیز مورد استفاده قرار گیرد. حرکت تک دست رایج کشش قایقی، یک تمرین فوق­العاده برای تقویت عضلات درگیر در پرتاب می­باشد. از حرکات مفید دیگر برای ورزش بیس بال می­توان از حرکات سنتی مانند اسکوات و لانجز و اسکوات جانبی و سومو اسکوات و برای بالا تنه و حرکات کششی و پرسی برای عضلات سرشانه در کنار دیگر حرکات عمومی بالا تنه استفاده کرد.

با استفاده از PillTan ورزشکاران می توانند بیشترین و مناسب ترین تحریک عضله را با توجه به سابقه ی تمرین خود بعد از مدت زمان کوتاهی تجربه کنند. همچنین در زمان آسیب دیدگی بازو، آرنج و سرشانه با استفاده از هارنس می توانند تمرینات مربوط به پا انجام دهند که این خود مزیتی بزرگ به شمار می رود.​
بطور مشخص هارنس می تواند فشار و گشتاور بالا بر روی عضلات کمر و بالا تنه ی شما را مهار کند و با راحتی و ایمنی کامل می توان از دستگاه استفاده کرد و عملکرد خود را بررسی نمود.
قابل حمل بودن PillTan باعث میشود که وسیله ی مورد علاقه ی مربیان حرفه ای باشد چرا که می توانند به راحتی PillTan را طی فصل مسابقات با خود حمل کنند.

تیم­های بیس ­بال که در حال حاضر از فناوری اینرشیال فلای­ویل استفاده می­کنند، شامل:

MLB teams: Atlanta Braves, Arizona Diamondbacks, Baltimore Orioles, Houston Astros, Los Angeles Dodgers, New York Mets, San Francisco Giants and St. Louis Cardinals

هاکی روی یخ

در هاکی یخ حرفه­ای، تمرینات فلاویل توسط مربیان قدرتی و بازیکنان بسیاری از تیم­های حرفه­ای تحت پروتکل­های آموزش منظم خود استفاده می­شود. کاربران سیستم ورزشی اینرشیال فلای­ویل در هاکی روی یخ در حال حاضر شامل مربیان و بازیکنان در سوئد و سوئیس و همچنین لیگ ملی هاکی در ایالات متحده می­شود.

فناوری PillTan این امکان را در ورزشکاران می­دهد که بتوانند قدرت خود را بهبود داده و حتی زمانیکه سوابق تمرینی کمی دارند (تکنیک و مهارت کافی برای انجام تمرینات قدرتی را ندارند)، تمرینات را به ایمن­ترین شکل پیش گیرند. ترکیب انواع اسکوات­های سنگین و انفجاری در کنار تمرینات تکنیکی همراه با وزنه می­تواند باعث افزایش قدرت از همان روزهای آغازین تمرینی فرد شود. در تمرینات تیمی معمولا به دلیل کمبود فضا و استفاده از هالتر و دستگاه­های تمرین بدنسازی فضای زیادی مورد نیاز است و همچنین زمان زیادی صرف تغییر وزنه­ها و تنظیم دستگاه­ها برای متناسب شدن با قد و قدرت ورزشکاران مختلف می­شود. با در نظر گرفتن این موارد استفاده از دستگاه PillTan تمامی این مشکلات را از پیش پا بر می­دارد و تنظیم دامنه­ی حرکتی با انواع مقاومت­ها را تنها در چند ثانیه میسر می­سازد و می­توانید با در اختیار داشتن چند دستگاه PillTan تیم را به راحتی تمرین دهید. برای مربیانی که با ورزشکاران حرفه­ای کار می­کنند تمرکز بر عملکرد آنها، افزایش شدت تمرین، و اعمال مقاومت­های مختلف که با دستگاه PillTan امکان پذیر است می­توانند با سرعت بیشتری به افزایش قدرت و توده­ی عضلانی دست یابند که برای بدست آوردن آمادگی در فصل تمرینات امر مهم و حیاتی است.

دو عامل اصلی که تاثیر زیادی در عملکرد اسکیت کردن ورزشکاران هاکی دارد، طول و بلندی گام و سرعت گام است که افزایش این توانایی نیازمند افزایش قدرت عضلات پا می باشد. عضلات قوی تر موجب باز شدن بیشتر پاها و گام هایی بلندتر می شود و ریکاوری سریع تر عضلات برای داشتن سرعت بالاتر در گام ها موثر می باشد که PillTan ورزشکاران را در این امر یاری می نماید.
تمرینات سنتی با وزنه بدان معناست که ورزشکاران مدام باید با یک وزنه ثابت تمرین کرده و افزایش فشار و شدت در فاز کانسنتریک حرکت در این نوع تمرینات نیازمند سازگاری به زوایای مختلف دامنه ی حرکت می-باشد. این بدان معنی است که فشار وارد بر عضله بستگی به زاویه ی مفصل داشته و در طول دامنه ی حرکتی متفاوت است و این امر سبب می شود که واحد های حرکتی عضله به صورت کامل با این تمرینات فعال نشود. اما با فناوری اینرشیال فلایویل PillTan و مقاومت های متفاوت آن می توان بیشتر اضافه بار را در طول دامنه ی کامل در فاز کانسنتریک حرکت مورد استفاده قرار دارد که در هر تکرار در زوایای مختلف مفصل، واحدهای حرکتی را به صورت کامل فعال نمود و از فعال شدن بیشتر واحدهای حرکتی بهره برد.
همچنین امکان اضافه کردن بار و حرکت در تمام سه بعد، حرکت اسکیت را شبیه سازی کرده و برای تمرینات تخصصی تر کمک می کند و انتقال قدرت و نیرو برای اجرای بهتر روی یخ را تسهیل می نماید.
در ورزشکاران که آسیب دیدگی دارند و به دلایل مختلف دچار کمر درد و آسیب های گوناگون هستند و در طی فصل مسابقات به ناچار برای مدت کوتاه یا بلند از تمرین باز می مانند می توانند با استفاده از PillTan به کمک هارنس تمرینات خود را به منظور تقویت اندام های تحتانی از جمله انواع اسکوات ها و لیفت های سنگین و حرفه ای پیش گیرند. همچنین استفاده ازJPack یا همان نیروسنج برای محدود کردن شدت یا افزایش آن و یا ارزیابی فردی برای مشاهده پیشرفت شخص بسیار کاربردیست.
با PillTan شما بسیاری از نیازهای بازیکنان هاکی را بر آورده می کنید که این نیازها می تواند برای افزایش عمومی و یا اختصاصی قدرت در ورزشکار باشد.

مکانیزم اینرشیال فلای­ویل در حال حاضر توسط مربیان و بازیکنان حرفه­ای تیم­های ملی و لیگ­های حرفه­ای در آمریکا و کشورهایی نظیر کانادا، آلمان و سوئد و سوئیس مورد استفاده قرار می­گیرد.

گلف

بسیاری از جنبه­های مهم افزایش استحکام و قدرت عضلانی بازیکنان گلف توسط سیستم اینرشیال فلای­ویل مورد بررسی قرار گرفته است و در حال حاضر توسط چندین مربی برجسته در این ورزش و مشتریان خود در اروپا و ایالات متحده مورد استفاده قرار می­گیرد.

فناوری  PillTanیک وسیله­ی تمرین عالی در جنبه­های مختلف قدرتی ورزشکاران گلف می­باشد. امکان افزایش بار و تمرین با شدت بالا بدون افزایش فشار بر ستون فقرات، امکان پیچش بیشتر در تمرین همراه با بسیاری از تمرینات هالتر باعث می­شود یک ابزار آموزشی بسیار امن و موثر با بازده بالا باشد. در گلف،  PillTanبه طور عمده برای تقویت مفصل ران، پای، بدن و هسته استفاده می­شود. تمرینات تک پا برای تأکید بر تمرین عضلانی اصلی و همچنین تمرینات دوجانبه برای ایجاد نیروهای بالاتری انجام می­شوند. همچنین برای تمرین­های شخصی و یا گروهی استفاده شود.

PillTan با فناوری اینرشیال فلای ویل تمرینات عمومی و تخصصی ورزشی با شدت بالا را با ایمن ترین روش به شما ارائه می دهد.​
امکان بررسی چگونگی پیشرفت در تمرینات از طریق JPack تاثیر بالایی بر عملکرد دارد.
پرتابل و قابل حمل بودن دستگاه به شما این امکان را می دهد که از آن در باشگاه و یا زمین بازی و در طی مسابقات استفاده کرده و زمانی که شما به منزل برمی گردید به عنوان یک باشگاه خانگی در کنار شما باشد.​
هارنس آن باعث کاهش فشار و گشتاور بر عضلات کمر می شود که این عامل خصوصا در ورزشکاران با قد بلند که دستهای بلندشان دلیل گشتاور بالا می باشد مزیت محسوب می شود.​

Existing clients in professional golf include Director of Performance Robbie Cannon of Cannon Performance, Director of Performance Ben Shear or Athletic Edge, Director of Training Joe Yoon of Baltusrol Golf Club and Founder and Licensed Physical Therapist Christopher Finn of Par4Success.

فوتبال (آمریکایی)

سیستم اینرشیال فلای­ویل دارای ویژگی­های بسیاری برای افزایش استحکام، حجم و قدرت است که در ورزش فوتبال ضروری می­باشد و تیم­هایی مانند Raiders Oakland و Eagles فیلادلفیا از NFL که این سیستم تمرین بر پایه اینرشیال فلای­ویل را به آموزش خود اضافه کرده­اند.

فوتبال آمریکایی ورزشی است که اساس آن سرعت و نیروی گشتاور بالا می­باشد. استفاده از فناوری PillTan در دامنه­ی گسترده­ای از تمرینات ورزشکاران این رشته قرار می­گیرد. در ضمن این دستگاه کارایی بسیار مطلوبی در زمینه­ی افزایش قدرت و حجم عضلات برای بازیکنان دارد که هم برای عضلات بالا تنه و هم برای عضلات پایین تنه مورد استفاده قرار می­گیرد. در کنار جنبه­های سرعتی این ورزش، قدرت انفجاری، قدرت اکسنتریکی و توانایی تغییر مسیر و همچنین پیشگیری از آسیب دیدگی ورزشکاران در ورزش سرعتی مثل فوتبال آمریکایی که غالبا همراه با آسیب است نیز مورد توجه می­باشد. همچنین برای ورزشکارانی با آسیب دیدگی­های ناحیه­ی زانو از جمله آسیب مینیسک و التهاب تاندون که با درد همراه است و به دلیل ضربات افقی وارد شده به زانو­ها حین بازی، قابل استفاده و بسیار مفید می­باشد.  

هارنس اکسنتریک باعث کاهش بسیار فراوان فشار و گشتاور بر عضلات کمر شده و به ورزشکاران اجازه تمرکز بر کیفیت تمرین را داده و بیشترین فشار اکسنتریک را دریافت نمایند.​
اسکوات، کشش قایقی یا دِدلیفت، جلو پا و لانجز برای بهبود قدرت و افزایش حجم عضلانی، و حرکات پرسی به سمت بالا برای سرشانه ها و کول و حرکاتی همچون کشش همسترینگ جانبی، جلو پا و چهار سر برای باز توانی و جلوگیری از آسیب های احتمالی این رشته ی ورزشی توصیه می شود.
این دستگاه در زمان آسیب دیدگی های بالا تنه مانند دست ها و شانه،… این اجازه را به ورزشکار می دهد که با تمریناتی چون اسکوات ها و لانجز و … توسط ابزارهای تعبیه شده، اندام های تحتانی خود را تمرین دهند.
PillTan برای بازتوانی آسیبACL ، با استفاده ازJPack که استفاده از آن ساده می باشد گزینه ی بسیار مناسبی است.
استفاده از JPackبسیار کاربردی و نتایج اخذ شده بسیار مطمئن در روند بررسی مراحل آسیب دیدگی و بازتوانی بعد از آسیب می باشد.

تیم های فوتبال آمریکایی که در حال حاضر از فناوری اینرشیال فلای­ویل استفاده می­کنند، شامل:

Kansas City Chiefs, New England Patriots, Oakland Raiders, Philadelphia Eagles and the Seattle Seahawks of the NFL, as well as individual NFL athletes and many NCAA college football teams.