logo
عمومی

کاربرد های عمومی:

تکنولوژی اینرشیال فلای­ویل امکان اجرای بسیاری از تمرینات را داشته بطوریکه قهرمانان و مربیان مزایای این فناوری را تجربه کرده­اند. دانشمندان مشغول جمع­آوری شواهد علمی بیشتری برای گسترش این شیوه از تمرین هستند. مزایای تمرین با فناوری اینرشیال فلای­ویل در ورزش­های اجرایی شامل مزایای فیزیولوژیکی، عملی، ارگونومی و اقتصادی می­باشد. در حالی که تمرین اینرشیال فلای­ویل حرکات بسیاری را در ورزش­های اجرایی بهبود بخشیده و موجب توسعه حمایت علمی شده است، هیچ چیزی نمی­تواند جلودار مربیان خصوصی، باشگاه­ها و مشتریان آنها برای استفاده از مزایای این تکنولوژی باشد. از مشتری متوسط تا مربی خصوصی و یا هر کسی در هر رده­ای که باشد، از شاگرد متوسط تا ورزشکار تناسب اندام جوان یا یک فرد ناتوان مسن­تر، آنچه که آنها در آن مشترک هستند این است که همگی به دنبال یک نتیجه مشخص و متداول می­گردند.

PillTan به شیوه امن و ارگونومیک، تمرین ایزواینرشیال بسیار مؤثری را ارائه می­دهد. مقاومت متغیر بارگذاری مربوطه را در طیف وسیعی از حرکات بصورت خودکار تنظیم می­کند و در مقایسه با اوزان سنتی، موجب افزایش قدرت و حجم در تمرینات می­شود. بار اکسنتریک قابل دسترس یا اضافه بار، دستاوردهای بزرگتر و سریع­تری را در قدرت و حجم عضلات به نمایش می­گذارد، چیزی که هر مشتری به دنبال آن است، خواه یک مدیر اجرایی پر استرس، یک مادر بعد از زایمان یا یک ورزشکار تناسب اندام. با مقاومت متغیر، مجبور نیستید در بین ست­ها یا کاربران هم سطح، تغییر وزن داشته باشید، که این امر موجب صرفه جویی زمان در یک گروه کوچک PT می­شود. مشتریان کوتاه­تر یا بلندتر، بدون تغییر سطح ارتفاع، می­توانند بسادگی تنها با تغییر طول تسمه با یکدیگر تمرین کنند. این امر موجب می­شود زمان جلسات مؤثر بوده و صرفه جویی در زمان را برای شما و مشتریانتان به ارمغان آورد. با سیستم­های بازخورد کامپیوتری ما، با ابزار بسیار کاربردی می­توانید فرآیند پیشرفت خود یا مشتریانتان را پیگیری نمایید.

استفاده از کمربند و هارنس برای تمرینات اندام تحتانی، تکنیک کمتری را طلب نموده و بیشتر به میزان تلاش و نحوه اجرا می­پردازد. هارنس قسمت بالای کمر را از نقطه فشار و قسمت پائین کمر را از اثر گشتاور مهار می­کند، که به فرد اجازه می­دهد بر روی عملکرد خود تمرکز کند. می­توانید از روز اول شاگردان جدید و مبتدی خود را با فناوری اینرشیال فلای­ویل PillTan آموزش دهید!

یکی­دیگر از مزیت­های دستگاه PillTan قابل حمل بودن آن است. با وزن تنها 23 کیلوگرم (50 پوند) به همراه لوازم جانبی، می­توانید تجهیزات را براحتی در باشگاهای بزرگ جا­به­جا نمایید. درصورت نیاز می­توانید تمرین گردشی (دوره­ای) را تنظیم کنید یا آن را در جلسات تمرین گروهی در یک سالن رقص یا ایروبیک بکار بگیرید. با نیاز به فضایی کمتر از 5/0 مترمربع، تجهیزات ورزشی PillTan در باشگاه­های کوچکتر یا سالن خانگی می­تواند بسیار کارآمد باشد.

با وجود تمام این مزیت­ها، صرفه اقتصادی نکته قابل توجه این دستگاه می­باشد. با استفاده از یک دستگاه واحد بیش از 30 تمرین قابل اجرا است. قابلیت حمل، ایمنی و کارایی با هزینه کمتر در مقایسه با یک­ست کامل هالتر، ارزش پول شما را بالا می­برد.

استفاده از فناوری اینرشیال فلای­و­یل، برای بهبود سلامت و تناسب اندام، در حال افزایش می­باشد و در باشگاه­های اروپایی و امریکایی دارای تجهیزات با فناوری اینرشیال فلای­ویل بوده و آن را به ورزشکاران خود ارائه می­دهند.

تناسب اندام در خانه

آیا شما در کشمکش و تلاش برای اختصاص دادن زمان کافی در طول روز برای ورزش کردن در باشگاه­ها هستید؟ یا اینکه شاید شما از طرفداران باشگاه­های شلوغ و امکانات ورزشی نیستید و ورزش کردن در خانه را ترجیح می­دهید، PillTan راه حل مناسب برای ورزش کردن در منزل و تناسب اندام است.

تناسب اندام نیروهای آتش نشانی و مشاغل حساس

نیروهای خدمات اورژانسی و مشاغلی از این قبیل همانند کاربران حرفه­ای PillTan با چالش­ها و مسائل مشابه در ورزش و تناسب اندام مواجه می­شوند. PillTan دستگاهی بسیار مناسب برای ورزش کردن و تناسب اندام این افراد می­باشد.

جوانان و نوجوانان

PillTan یک ابزار عالی برای تمرینات پرورش و تناسب اندام، همچنین افزاش قدرت در جوانان است، برای عملکرد و تناسب اندام ورزشی، از تمرینات ابتدایی ایمن تا تمرینات اکسنتریک.

میان سالان و سالمندان

با توجه به مقاومت متغیر، PillTan بسیار مناسب برای تمرینات قدرتی برای سالمندان و افراد مسن، برای توانبخشی و همچنین سلامت عمومی و تناسب اندام است.

هتل ها

برای استفاده در هتل­ها، PillTan تمرینات کارآمد و ایمن همانند تجهیزات باشگاهی را ارائه می­دهد.