logo
فواید فیزیولوژیکی

فواید فیزیولوژیکی :

  • جنبه های فیزیولوژی تمرینات اینرشیال فلای ویل با استفاده ازPillTan ، ایجاد مقاومت های مختلف هنگام این تمرینات می باشد که مقدار بیشینه مقاومت طی این حرکات ایجاد می گردد که موجب افزایش قدرت و توده عضلانی شما در تمام زوایا می شود. با استفاده از دستگاه PillTan شما می توانید به راحتی اضافه بار و بیشینه ی اضافه بار اکسنتریکی را تجربه کنید. تاثیراتی که این عوامل بر عملکرد ورزشکاران دارد استفاده از وزنه های سنتی را منسوخ و بی فایده می کند.
  • اضافه بار بیشینه ی اکسنتریکی تاثیر بسیار زیادی بر افزایش قدرت، سرعت و توده ی عضلانی بخصوص در افراد تمرین کرده دارد.
  • همزمان تمرینات اکسنتریکی، باعث جلوگیری از آسیب می شود. بسیاری از آسیب دیدگی ها مانند کشیدگی همسترینگ در طی انقباض های اکسنتریکی اتفاق می افتد. بنابراین آماده سازی قبل از فصل مسابقات و بازتوانی مناسب می تواند ریسک آسیب های جدید را به شدت کاهش داد.
  • اثبات شده است که اضافه بار بیشینه ی اکسنتریکی باعث افزایش پروتئینMHC در عضلات نوع IIX شده و حجم فیبرهای نوع IIX نیز افزایش پیدا می کند که نشان دهنده تغییر نوع عضله به شکل سریع آن می باشد.
  • با استفاده از سیستم ارزیابی فیزیولوژیکی دیجیتالی (JPack) می توانید ورزشکار را براحتی تحت کنترل قرار داده و برای هر تکرار پروسه ی پیشرفت را مشاهده نمایید.

فواید کاربردی :

  • فواید کاربردی این دستگاه مقاومت های متفاوت آن می باشد که دیگر نیازی نیست ورزشکاران وزنه های بین سِت ها را تغییر بدهند.
  • حتی ورزشکاران مختلف با قد بلند یا کوتاه و با هر توان بدنی با انواع تمرینات متفاوت می توانند بدون تغییر وزنه ها به راحتی با یک دستگاه تمرین کرده و نیازی به صرف وقت و زمان برای تغییر در تنظیمات نمی باشد و در صرف زمان صرفه جویی می شود.
  • با استفاده از هارنس ورزشکاران می توانند حتی در زمان آسیب دیدگی در نواحی بالا تنه مثل دست ها و سر شانه ها بصورت کاملا حرفه ای عضلات پایین تنه را تمرین دهند و نیازی به تکنیک و مهارت خیلی زیاد برای انجام حرکت اسکوات و غیره نیست.
  • هارنس فشار را از روی عضلات پشتی فوقانی و گشتاور را از روی قسمت تحتانی کمر بر می دارد که به ورزشکار اجازه می دهد بر روی عملکرد خود تمرکز بیشتری داشته باشد.

مزایای ارگونومی :

از جنبه های ارگونومیPillTan ، عدم وجود صدای برخورد فلزی با فلز دیگر، خطر برخورد و یا افتادن وزنه به زمین می باشد. این عوامل باعث کاهش نیاز به فضای پوشیده از مواد کاهش دهنده صدا می شود و ورزشکاران می توانند روی عملکرد تمرکز کنند.

مزایای اقتصادی

مزیت اقتصادیPillTan این است که تنها با یک دستگاه مدل Step که قابلیت انجام بیش از 30 تمرین را داشته و با امکان جابجایی، ایمنی و کارایی فوق العاده ای که دارد می توان با قیمت بسیار پایین تر از یک مجموعه هالتر و وزنه، یک باشگاه کوچک به همراه خود داشته باشید.

1- تمرینات فلای ویل اکسنتریک

عضلات در فاز اکسنتریک بسیار قوی ­تر از فاز کانسنتریک هستند، اما در تمرینات سنتی رسیدن به اضافه بار اکسنتریک غیر ممکن است. در تمرین با فناوری اینرشیال فلای ­ویل توسط PillTan می­ توانید به اضافه بار اکسنتریک با ایمنی بالا دست پیدا کنید.

2- مقاومت متغیر

در میان مزایای استفاده از فناوری اینرشیال فلای­ ویل، مقاوت متغیر جزء مهمترین آن ها می­ باشد. طیف مقاومت PillTan کاملا نامحدود است، زیرا تنها به نیرویی که شما وارد می­کنید بستگی دارد.

3- ارگونومی Harness

میزان فشار بر روی شانه ­ها در تمرینات اسکات به روش سنتی یک محدودیت بزرگ برای بسیاری از ورزشکاران است و اغلب کبودی­ های بزرگ بعداز سری تمرینات سنگین دیده می­شود. علاوه بر این، دیسک­ های ستون فقرات در ناحیه کمر، حتی اگر ورزشکار دارای مهارت خوبی باشد، تحت فشار زیادی قرار می­گیرند. برای افراد قد بلند یا افراد مبتلا به کمردرد تمرینات اسکات تقریبا غیرممکن و یا همراه با درد و ناراحتی می­باشد. با دستگاه PillTan شما قادر به انجام تمرینات با حداکثر توان یا نزدیک به آن خواهید بود، مادامی ­که با استفاده از Harness با تقسیم فشار برروی شانه­ ها و کاهش میزان فشار روی ستون فقرات، از کبودی­ های موضعی نیز جلوگیری می­کند.