logo
فواید فیزیولوژیکی

فواید فیزیولوژیکی :

فواید کاربردی :

مزایای ارگونومی :

از جنبه های ارگونومیPillTan ، عدم وجود صدای برخورد فلزی با فلز دیگر، خطر برخورد و یا افتادن وزنه به زمین می باشد. این عوامل باعث کاهش نیاز به فضای پوشیده از مواد کاهش دهنده صدا می شود و ورزشکاران می توانند روی عملکرد تمرکز کنند.

مزایای اقتصادی

مزیت اقتصادیPillTan این است که تنها با یک دستگاه مدل Step که قابلیت انجام بیش از 30 تمرین را داشته و با امکان جابجایی، ایمنی و کارایی فوق العاده ای که دارد می توان با قیمت بسیار پایین تر از یک مجموعه هالتر و وزنه، یک باشگاه کوچک به همراه خود داشته باشید.

1- تمرینات فلای ویل اکسنتریک

عضلات در فاز اکسنتریک بسیار قوی ­تر از فاز کانسنتریک هستند، اما در تمرینات سنتی رسیدن به اضافه بار اکسنتریک غیر ممکن است. در تمرین با فناوری اینرشیال فلای ­ویل توسط PillTan می­ توانید به اضافه بار اکسنتریک با ایمنی بالا دست پیدا کنید.

2- مقاومت متغیر

در میان مزایای استفاده از فناوری اینرشیال فلای­ ویل، مقاوت متغیر جزء مهمترین آن ها می­ باشد. طیف مقاومت PillTan کاملا نامحدود است، زیرا تنها به نیرویی که شما وارد می­کنید بستگی دارد.

3- ارگونومی Harness

میزان فشار بر روی شانه ­ها در تمرینات اسکات به روش سنتی یک محدودیت بزرگ برای بسیاری از ورزشکاران است و اغلب کبودی­ های بزرگ بعداز سری تمرینات سنگین دیده می­شود. علاوه بر این، دیسک­ های ستون فقرات در ناحیه کمر، حتی اگر ورزشکار دارای مهارت خوبی باشد، تحت فشار زیادی قرار می­گیرند. برای افراد قد بلند یا افراد مبتلا به کمردرد تمرینات اسکات تقریبا غیرممکن و یا همراه با درد و ناراحتی می­باشد. با دستگاه PillTan شما قادر به انجام تمرینات با حداکثر توان یا نزدیک به آن خواهید بود، مادامی ­که با استفاده از Harness با تقسیم فشار برروی شانه­ ها و کاهش میزان فشار روی ستون فقرات، از کبودی­ های موضعی نیز جلوگیری می­کند.